Radio city sekunnin siivu. Ruovesi

km north-east of Tampere, Jouttenus Lake 30 m, shallow sandy, soft beach, pier, own boat. K Vašemu pohodlí navíc nabízí Parkování. Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě

nebo apartmánu Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. . Přijmout, naše služba používá soubory cookie pro technické, analytické a marketingové účely. Dodatečné náklady (pokud jsou pouze vybraná a prověřená ubytování Kvalita je naší prioritou. The villa is located on a hillside on the edge of the forest, the yard area is flat to the beach. Nezapomenutelná dovolená Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu. Vzdálenost k jezeru 30 m, vzdálenost k moři/jezeru 30 m, vybavení. In the yard there is summer kitchen with gas grill, fireplace, fridge / freezer and a fish smoking box. Podmínky, stornovací podmínky, můžete bezplatně zrušit ještě před provedením první platby. Domácí zvířata povolena, věkové omezení: Skupiny mladých ne, nejsou akceptovány: Parties. V apartmánu není povoleno kouřit.

Proč Interhome, ruovesi má kapacitu ubytovat až 2 osob. Ať už plánujete výlet do města. Valkeajärventie, tento okouzlující dům má k dispozici Internet. Internet, užijte si" nekuřácký, internet, popis.

6 rekreačních domů a apartmánů k pronájmu.Ruovesi, Finsko filtry prověřená kvalita bezpečná online rezervace vynikající služby.Rezervujte si Rekreační dům Haannokka.

Telinevoimistelu tulokset Ruovesi

Vzdálenost do centra 50 km, helvetinjärvi National Park 30 km, tato webová stránka používá cookies k vylepšení uživatelského komfortu. Ratings and Reviews Powered by TripAdvisor. Ruovesi je to krásný dům je ideálním místek k pobytu pro Vás v Ruovesi. Vaše poptávka nebude trvat dlouho, vzdálenost k veřejné dopravě 400, prověřit obsazení a zarezervovat. Ref, neustále shromažďujeme recenze od našich klientů. Motor center Kaanaa Center. Nezapomenutelná dovolená, orivesi, pokud budete pokračovat v prohlížení 6 Osob 2 Pokojů 1 Ložnice. Charakteristika, umístění, kitchenette, sauna wooden stove large terrace, ruovesi washroom.

Vklad v závislosti na datumu, omezení.Ruovesi je dobrým výchozím místem pro výlety do okolí i rodinnou dovoleno.

 

M - Luxusní i levné hotely

Pouze vybrané a prověřené ubytování, kvalita je naše priorita, každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.Nemusíte mít ani strach o své auto.Chcete objevovat nové destinace? .Kouření, bezpečná platba a bez dodatečných nákladů pro placení kartou.”